Värdera enkelt digitalt – vi hämtar

Läs mer och värdera här

Klockor & Ur Armbandsur
1216536
CERTINA, armbandsur, 34 mm.
Certina, armbandsur, 34 mm.
Certina, armbandsur, 34 mm.
Certina, armbandsur, 34 mm.

18K guld, manuell, plexiglas, flexlänk, ca 1960-tal.

Caliber 25-66.

Slitage. Gravyr. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
3 000 SEK