1217219
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1700-tal.
Ljusstakar, ett par, mässing, 1700-tal.

Balusterformade ljusstakar på rund fot. Höjd 14 cm.

Obetydligt slitage.

Utropspris
2 500 SEK