Konst Skulptur
1217787
KONSOL 1900-talets andra hälft gips
Konsol 1900-talets andra hälft gips.

I form av ängel, längd 67, bredd 57, höjd 57 cm

Bruksslitage. Nagg. Nötta kanter.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK