Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Speglar
1218043
SPEGEL, 1900-talets första hälft.
Spegel, 1900-talets första hälft.

Fasettslipat spegelglas. Förgylld och bronserad med krönande bandrosett. Höjd 73 cm, bredd 72 cm.

Enstaka anlupna fläckar i glaset. Något slitage.

Nan Jarjis
Nan Jarjis
Specialist silver och design
+358 (0)50 340 5492

Utropspris
300 EUR