Klockor & Ur Armbandsur
1218252
ROLEX, Oyster Perpetual Date armbandsur, ca 26 mm,
Rolex, oyster perpetual date armbandsur, ca 26 mm,

stål, automatisk, datum, viklås (sekundärt), 1970

Caliber 1161
Boettnr 6519
Verknr 44078
Serienummer 2414168

Åldersrelaterat slitage. Repor. Senare gravyr.

Jan Ahlklo
Jan Ahlklo
Värderingsman
+46 (0)767 66 16 46

Utropspris
12 000 SEK