Diverse Övrigt
1218667
APPLIQUER, ett par, Louis XVI-stil, 1900-tal.
Appliquer, ett par, louis xvi-stil, 1900-tal.

Av mässing med 2 ljusarmar vardera. Dekor med bockhuvuden. Bredd 28, höjd 32 cm.

Lagning.

Utropspris
2 500 SEK