Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Belysning Ljuskronor
1218693
LJUSKRONA smide 1900-talets början
Ljuskrona  smide 1900-talets början.

För sex ljus, diameter 38, höjd ca 62 cm

Åldersrelaterat slitage. Avnött. Rostangrepp.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK