Det är enkelt att bjuda på slagauktion!

Vilket av dessa fyra alternativ passar dig bäst?

1. Bjud via telefon 2. Bjud live online
3. Lämna ett inropsuppdrag
4. Bjud med spade direkt i auktionssalen

Läs mer och registrera dig

Möbler Speglar
1219134
SPEGEL rokoko 1700-talets mitt
Spegel rokoko 1700-talets mitt.

Förgylld "Deux coulerus", rikt skuren och skulpterad dekor av rocaille, blommor och blad, uppsvängt genombrutet krön, liknande nederdel, 128 x 52 cm

Bruksslitage. Senare glas. Mindre skada/slitage

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
10 000 SEK