Konst Grafik
1219150
Theo Tobiasse
(Frankrike, 1927-2012)
Theo tobiasse, färglitografi signerad och numrerad 15/310.

THEO TOBIASSE, färglitografi signerad och numrerad 15/310

Komposition med figurer, bildyta 55 x 85 cm

Ej examinerad ur ram.

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK