Diverse Övrigt
1220735
INKÖPSTAVLA, "Glöm ej köpa hem", 1930/40-tal
InkÖpstavla, "glöm ej köpa hem", 1930/40-tal.

35,5 x 17,5 cm.

Slitage. Rost. Fläckar.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
2 500 SEK