Diverse Övrigt
1222174
KÖTTYXA, smide, 1800-tal.
KÖttyxa, smide, 1800-tal.
KÖttyxa, smide, 1800-tal.

Hänkel av mässing. I form av räv. Längd 34 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Utropspris
2 500 SEK