1222192
BLOMKORG, mässing, 1800-tal.
Blomkorg, mässing, 1800-tal.
Blomkorg, mässing, 1800-tal.
Blomkorg, mässing, 1800-tal.

Oval form med hänkel. Längd 33 cm.

Åldersrelaterat slitage. Bucklor. Bristningar. Lagning.

Slutpris
550
53
59
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (7 bud)
2 jul 11:49
550 SEK
2 jul 11:48
500 SEK
2 jul 11:48
500 SEK
1 jul 23:55
450 SEK
1 jul 21:11
400 SEK