1222196
YTTERFODER, mässing och koppar, 1800-tal.
Ytterfoder, mässing och koppar, 1800-tal.

Rund form. På tre tassfötter. Två ringhänklar med lejonmaskaroner. Höjd 13 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V32

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
550
53
59
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (6 bud)
3 jul 17:50
550 SEK
3 jul 17:50
500 SEK
3 jul 17:49
450 SEK
3 jul 17:49
400 SEK
3 jul 17:47
350 SEK