1222257
KRUCIFIX, brons, 1600-/1700-tal.
Krucifix, brons, 1600-/1700-tal.

Höjd 44 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagning.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V26

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

5 dagar 9 timmar
550
53
59
Utropspris
1 500 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 600 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
12 jul 15:15
550 SEK
12 jul 15:15
500 SEK
10 jul 22:44
450 SEK
10 jul 18:36
400 SEK
10 jul 18:35
350 SEK