Möbler ÖvrigtInred ute
1222261
VINKYLARE, mässing och trä, 1800-tal.
Vinkylare, mässing och trä, 1800-tal.

Randdekor. Mässingsbeslag. Insats av mässing. Höjd 30 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - L52 - Visas på begäran

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
2 500 SEK