1222269
TEKÖK, mässing, 1800-tal.
TekÖk, mässing, 1800-tal.
TekÖk, mässing, 1800-tal.
TekÖk, mässing, 1800-tal.
TekÖk, mässing, 1800-tal.

Rund bukig form. Dekor av bladverk. På tre svängda ben. Kran. Höjd 36 cm.

Åldersrelaterat slitage. Lagade ben och kranfäste.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V26

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
451
43
48
Utropspris
2 000 SEK
Budhistorik (5 bud)
3 jul 16:58
451 SEK
3 jul 16:58
401 SEK
2 jul 17:59
400 SEK
29 jun 14:23
350 SEK
26 jun 7:45
300 SEK