Diverse Övrigt
1222284
VINKYLARE, rostfritt stål, Laurent-Perrier, 1900-tal.
Vinkylare, rostfritt stål, laurent-perrier, 1900-tal.

Hinkformad med hänkel. Märkt Champagne Laurent-Perrier Maison Fondée 1812. Höjd 28. Diameter 40 cm.

Bruksslitage.

Utropspris
2 500 SEK