Diverse Övrigt
1222983
VETTAR, 2 st, bemålat trä, 1900-talets första del.
Vettar, 2 st, bemålat trä, 1900-talets första del.

Andfåglar. L. 35,5 - 38 cm.

Slitage. Torrsprickor. Färgbortfall. Lagningar, fåglarnas huvuden lösa.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK