Konst Contemporary
1224332
Fruls Tilpo
(Sverige, Född 1960)
Fruls tilpo, olja på pannå, signerad.

FRULS TILPO, olja på pannå, signerad.

"Prudens Quaestio Dividium Scientia". 90,5 x 122 cm.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - T209
Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

7 dagar 10 timmar
600
58
67
Utropspris
2 500 SEK
Acceptpriset är ej uppnått
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 650 SEK. Läs mer.
Budhistorik (1 bud)
30 okt 18:37
600 SEK