Konst Skulptur
1225074
CARL FREDRIK REUTERSWÄRD, Non-Violence Project Foundation skulptur, 2013, numrerad 29/499.
Carl fredrik reuterswÄrd, non-violence project foundation skulptur, 2013, numrerad 29/499.

"Stop Violence", i samarbete med Nat Thamrongpittayanan. Polyresin. Längd 20 cm. Orginalkartong med följer.

Smärre slitage.

Alexander Robertson
Alexander Robertson
+46 (0)709 17 99 95

Utropspris
3 000 SEK