Diverse Övrigt
1225791
BRASUTENSILIER, 5 delar, mässing, 1900-talets första hälft.
Brasutensilier, 5 delar, mässing, 1900-talets första hälft.

Höjd på ställ 74 cm.

Något anlupna. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK