Diverse Övrigt
1225797
HÄNGARE, smide, 1900-tal.
HÄngare, smide, 1900-tal.
HÄngare, smide, 1900-tal.
HÄngare, smide, 1900-tal.
HÄngare, smide, 1900-tal.
HÄngare, smide, 1900-tal.

Dekor av djur. Åtta krokar. Längd ca 63. Bredd ca 44, Höjd 33 cm.

Rost. Slitage.

Utropspris
2 500 SEK