Samlarföremål Övrigt
1226574
MONTBLANC, kulspetspenna, "Bohème" med fodral.
Montblanc, kulspetspenna, "bohème" med fodral.

Penna märkt Montblanc Bohème Germany och numrerad. 11 cm. Fodral i skinn med plats för två pennor, märkt Montblanc Made in Germany. 15 x 6 cm.

Fodral med smärre slitage.

Anna Wessman
Anna Wessman
+46 (0)708 10 86 14

Utropspris
3 000 SEK