Konst Skulptur
1227671
Britt-Ingrid "BIP" Persson
(Sverige, Född 1938)
Britt-ingrid "bip" persson, skulptur signerad, 1960-tal.

BRITT-INGRID "BIP" PERSSON, skulptur signerad, 1960-tal.

"Fet vals", delvis glaserat lergods
Höjd 13 cm, längd 12 cm.

Viss smuts.

Lina Sjömark
Lina Sjömark
+46 (0)736 40 94 76

Utropspris
3 000 SEK