Konst Contemporary
1229567
Tony Tasset
(USA, Född 1960)
Tony tasset, tre objekt, trä och läder. en signerad och daterad 1988 undertill.

TONY TASSET, tre objekt, trä och läder. En signerad och daterad 1988 undertill.

"Three part sculpture bench". Vardera: höjd 51 cm, breed 51 cm, djup 51 cm.

Smärre repor och nagg. Klädsel med enstaka små fläckar.

Marcus Kinge
Marcus Kinge
Specialist Grafik
+46 (0)739 40 08 27

Utropspris
5 000 SEK