Konst Grafik
1233909
Carl Johan De Geer
(Sverige, Född 1938)
Carl johan de geer, färglitografi, signerad 8/190.

CARL JOHAN DE GEER, färglitografi, signerad 8/190.

"Det händer bakom ryggen". Ur "Med kameran som tröst". Bladstorlek 61 x 73 cm.

Oramad.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
4 000 SEK