Diverse Nysilver
1234682
STEKHUV, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.

Längd 41 cm. Höjd 28 cm. Ej tillhörande bricka medföljer längd 50 cm.

Slitage, bucklor.

Utropspris
2 500 SEK