Diverse Nysilver
1234682
STEKHUV, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.
Stekhuv, nysilver. 1900-tal.

Längd 41 cm. Höjd 28 cm. Ej tillhörande bricka medföljer längd 50 cm.

Slitage, bucklor.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - V5

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Slutpris
1 800
175
208
Utropspris
2 500 SEK
Budhistorik (3 bud)
1 aug 17:38
1 800 SEK
30 jul 14:21
1 500 SEK
26 jul 15:38
300 SEK