Klockor & Ur Armbandsur
1235211
OMEGA, Seamaster Professional 200m, Pre-Bond, armbandsur, 38 mm.
Omega, seamaster professional 200m, pre-bond, armbandsur, 38 mm.

stål, quartz, safirglas, stållänk, viklås, 1990-tal.

Caliber 1441, Referensnr 396 1041.

Slitage. Fungerar vid katalogisering, Bukowskis garanterar ej framtida funktion vid försäljning.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
6 000 SEK