1235667
Olavi Laine
(Finland, 1922-1983)
Olavi laine, olja på duk, signerad.

OLAVI LAINE, olja på duk, signerad.

Stadsvy, 64 x 52,5 cm.

Helhetsintrycket är gott.

Utropspris
300 EUR