Konst Contemporary
1236546
Rune Jansson
(Sverige, 1918-2014)
Rune jansson, akvarell, signerad och daterad -86.

RUNE JANSSON, akvarell, signerad och daterad -86

Utan titel. 30,5 x 46 cm.

Ej examinerad ur ram.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
3 000 SEK