Design Övrigt
1238024
SPEGEL, AB Glas & Trä, Hovmantorp, 1962.
Spegel, ab glas & trä, hovmantorp, 1962.

Ram i ek, etikettmärkt. 95 x 65 cm.

Smärre slitage. Repor. Märken.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK