Konst Grafik
1238328
Sivert Lindblom
(Sverige, Född 1931)
Sivert lindblom, litografi, signerad, daterad 1968.

SIVERT LINDBLOM, litografi, signerad, daterad 1968

Utan titel. Bladstorlek 29,5 x 21 cm.

Ej examinerad ur ram.

Proveniens

Inköpt på Konstakademien, 2012 enligt påskrift a tergo.

Amanda Wahrgren
Amanda Wahrgren
Specialist modern konst, grafik
+46 (0)702 53 14 89

Utropspris
2 500 SEK