Design Möbler
1239605
SPEGEL, Swedish Grace, 1930-tal.
Spegel, swedish grace, 1930-tal.

Graverad dekor, målad kant, 95 x 42 cm.

Smärre slitage.

Lisa Mothander
Lisa Mothander
+46 (0)767 81 06 02

Utropspris
2 500 SEK