Allmoge
1239621
BYRÅ, 1800-talets senare del
ByrÅ, 1800-talets senare del.
ByrÅ, 1800-talets senare del.
ByrÅ, 1800-talets senare del.
ByrÅ, 1800-talets senare del.
ByrÅ, 1800-talets senare del.

Bemålad, fem lådor, längd 81, bredd 44, höjd 110 cm Nyckel finns.

Bruksslitage. Senare målning. Repor. Märken. Fläckar. Torrsprickor.

Ellinor Bylander
Ellinor Bylander
Värderare. Tjänstledig.

Utropspris
3 000 SEK