1240143
Olavi Korolainen
(Finland, Född 1931)
Olavi korolainen, akryl på aluminium, signerad och daterad 1994.

OLAVI KOROLAINEN, akryl på aluminium, signerad och daterad 1994.

"Visare", 49 x 44 cm.

Åldersrelaterat slitage.

Laura Pohjola
Laura Pohjola
Specialist modern konst och samtidskonst
+358 (0)50 428 2146

Utropspris
250 EUR