Diverse Nysilver
1240831
VINKYLARE, ett par, nysilver. 1900-tal.
Vinkylare, ett par, nysilver. 1900-tal.

Med dekor av djurhuvuden samt vindruvor. Höjd 23 cm.

Slitage. Rester av putsmedel. Lagning i botten. Bucklor.

Utropspris
3 500 SEK