Diverse Nysilver
1240831
VINKYLARE, ett par, nysilver. 1900-tal.
Vinkylare, ett par, nysilver. 1900-tal.

Med dekor av djurhuvuden samt vindruvor. Höjd 23 cm.

Slitage. Rester av putsmedel. Lagning i botten. Bucklor.

Slutpris
3 800
369
437
Utropspris
3 500 SEK
Budhistorik (12 bud)
3 aug 14:25
3 800 SEK
3 aug 14:25
3 600 SEK
3 aug 13:42
3 400 SEK
3 aug 13:41
3 200 SEK
3 aug 13:40
3 000 SEK