Möbler Övrigt
1241135
BÄNK, allmoge, Dalarna, 1900-talets första hälft
BÄnk, allmoge, dalarna, 1900-talets första hälft.

Ställvis målad med mönster av bladverk. Längd 80 cm, höjd 43 cm, bredd 36 cm.

Slitage. Smärre skador.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
2 500 SEK