1241618
BRICKA och LJUSSTAKAR, 3 st, Ystad Metall, 1900-tal.
Bricka och ljusstakar, 3 st, ystad metall, 1900-tal.

Tre ljusstakar formgivna av Gunnar Ander, höjd 8,5 - 12 cm. Bricka med handtag längd 33, bredd 14, höjd 18 cm.

Smärre slitage.

Utropspris
1 500 SEK