Konst Modern svensk konst
1241776
Lars Grönfelt
(Sverige, 1926-1982)
Lars grÖnfelt, blandteknik, signerad och daterad -69.

LARS GRÖNFELT, blandteknik, signerad och daterad -69.

55x46 cm.

Obetydligt ytslitage. Färgbortfall.

Johan Lundberg
Johan Lundberg
+46 (0)708 17 21 08

Utropspris
400 EUR