Design Möbler
1241782
SOFFA, "Elisabeth", Asko 1950-tal.
Soffa, "elisabeth", asko 1950-tal.

Fast stoppad klädsel. Längd ca 145 cm. Sitthöjd ca 40 cm. Total höjd 73 cm.

Ställvis omfattande slitage.

Utropspris
250 EUR