Möbler Speglar
1242822
SPEGEL, 1900-talets andra hälft.
Spegel, 1900-talets andra hälft.

Diameter 100 cm.

Slitage. Märken. Nagg. Skador.

Johanna Graflund
Johanna Graflund
Värderare, biträdande klockspecialist
+46(0)704 55 71 04

Utropspris
2 500 SEK