1242905
Unto Ahola
(Finland)
Unto ahola, olja på duk, signerad och daterad 1966.

UNTO AHOLA, olja på duk, signerad och daterad 1966.

Höstfärger. 54,5 x 98,5 cm.

Åldersrelaterat slitage. Krackelyr.

Utropspris
250 EUR