Design Möbler
1242924
VIGGO EINFELDT, barnsäng, "Kili", Danmark, 1900-/2000-tal.
Viggo einfeldt, barnsäng, "kili", danmark, 1900-/2000-tal.

Målad. Yttermått längd från 115 cm till 155 cm vid max utdragen säng. Yttermått bredd: 75 cm, höjd 88 cm. Innermått: Längd från 112,5 till 155 cm. Bredd: 70 cm.

Smärre slitage. Färgbortfall. Märken.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - N13
Övrigt

Ursprungligen formgiven 1942 och namngiven "Juno".

Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Utropspris
4 000 SEK