Konst Grafik
1242981
Theo Tobiasse
(Frankrike, 1927-2012)
Theo tobiasse, färglitografi, signerad 163/180.

THEO TOBIASSE, färglitografi, signerad 163/180.

"Saint-Paul de Vence et la contrebasse". P. 75 x 54 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Slutpris
2 767
269
320
Utropspris
3 000 SEK
Budhistorik (11 bud)
21 jul 14:30
2 767 SEK
21 jul 14:30
2 567 SEK
21 jul 14:29
2 356 SEK
21 jul 14:29
2 156 SEK
21 jul 14:11
1 956 SEK