Konst Grafik
1242988
Theo Tobiasse
(Frankrike, 1927-2012)
Theo tobiasse, färglitografi, signerad 163/180.

THEO TOBIASSE, färglitografi, signerad 163/180.

"Le cri de poète". P. 54 x 75 cm.

Ej examinerad ur ram.

Johan Jinnerot
Johan Jinnerot
Specialist äldre måleri
+46 (0)739 400 801

Utropspris
3 000 SEK