Design Övrigt
1243427
Edward Hald
(Sverige, 1883-1980)
Edward hald, ljusstakar ett par sandvik 1900-talets första hälft.

EDWARD HALD, ljusstakar ett par Sandvik 1900-talets första hälft

Rökfärgat glas höjd ca 27 cm

Mindre nagg

Patrik Ljungcrantz
Patrik Ljungcrantz
+46 (0)767 81 06 13

Utropspris
2 500 SEK