1243545
MODELLSKEPP, sent 1800-tal
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.
Modellskepp, sent 1800-tal.

"Maria". Trä. Tre master i ben. På löst ställ. Längd 80 cm, höjd 54 cm.

Skador. Lagningar. Delar saknas.

Jessica Löfgren
Jessica Löfgren
+46 (0)727 43 08 79

Utropspris
10 000 SEK