1243580
STOLAR, 4 st, gustavianska provinsarbeten, 1800-talets början.
Stolar, 4 st, gustavianska provinsarbeten, 1800-talets början.

Målade. Genombruten rygg, skuren dekor av bladverk och fleuroner. Lös stoppad sits. Sitthöjd ca 46 cm.

Renoverade. Senare målning. Slitage. Fläckar.

Placering: Västberga Allé 3, 126 30 Hägersten - H91
Christian Olsén
Christian Olsén
Filialchef Västberga
+46 (0)703 09 56 57

Efter vunnen auktion beställer du transport på Mina Sidor

Auktionen avslutas

8 dagar 4 timmar
3 500
336
399
Utropspris
6 000 SEK
Lägg ditt maxbud. Ditt bud måste minst vara 3 700 SEK. Läs mer.
Budhistorik (6 bud)
16 sep 18:18
3 500 SEK
16 sep 18:17
3 000 SEK
16 sep 18:17
2 000 SEK
16 sep 18:17
1 300 SEK
16 sep 18:17
1 200 SEK